Ati folosit tratamentele imunoinstant de la Romvac?

Boli autoimune Boli de piele Gazda herpes simplex imunocompetenta cutaneo-mucoasa Herpes Herpesul Lichen plan
+3
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator11541670312 cu 5 ani in urma.

Am descoperit recent acesta clinica cu centru de cercetare , suna foarte bine totul la un google :) Ideea e urmatoare: Am fost la ei la control (aici am ramas putin dezamagita pt ca, consultul a fost doar dupa analize fara sa se uite macar la mine sa vada in ce stadiu e boala, sa poata compara peste 2 luni de ex) si mi s-A prescris un tratament pentru o perioada de aprox 1 an care costa 2400 ron pe luna. As dori sa aud pareri de la cei care le au incercat.

Raspunsuri (3)

Utilizator11559902223

acum 4 ani

Buna,sunt interesată de un tratament de la Romvac ,ati urmat tratamentul?Am cautat pareri despre cei de la Romvac si nu am gasit.

Florina

acum 6 luni

Si pe mine ma intereseaza ! Dar nici un raspund!

Utilizator21704794626

acum 3 luni

Eu am folosit tratamentul de la ei. O solutie care se bea si o pulbere care se amesteca in apa. Dupa 2 luni am avut rezultate excelente. Cam scump. !600-1700 lei pe luna. Dar sunt si perioade cu reduceri.