Urgent! infectie in sange!

Boli ale sangelui

Postata de pandax cu 10 ani in urma.

Tatal meu e plecat in Chile la lucru si azi dimineata a ajuns la spital. Cu o zi inainte i-a fost extrasa o masea la care avea puroi, iar dimineata urmatoare a ajuns la spital fiind ametit din cate am inteles de la fratele meu care e acolo cu el. La spital i sa spus ca are infectie in sange si ca trebuie sa il filtreze. Din cate am inteles de la fratele meu acesta mi-a spus ca i-a dat ceva sedative pentru a adormi, nu il puteau tine treaz asa a zis doctorul. A mai spus ceva de soc antiseptic dar nu am prea inteles ce are. Va rog sa imi spuneti daca e ceva grav!
Are 49 de ani in jur de 1.75 si cam 80 kg!
Astept un raspuns cat mai rapid, va multumesc!

Raspunsuri (1)

Dorina

acum 10 ani

incearca dispozitivul de purificat sangele Digital Silver Pulser. Se gaseste si in Romania. Ajuta la purificarea sangelui.