TRIGLICERIDE MARI !!!

Boli ale sangelui

Postata de alex_alecs cu 9 ani in urma.

Buna ziua. De doi ani am depistat o problema la trigliceride ... variaza intre 700 si 500. De curand medicul de familie mi-a sugerat un tratament cu Lipantil Nano 145 mg, timp de 2 luni.
La o ecografie mai veche de cca. 6 luni, mi a fost depistat un ficat marit, gras, etc ... iar doctorul curant a zis ca e vorba de o steatoza hepatica si mi a dat sa iau L-Arginine. Am luat o luna si parca mi a fost mai bine.
Acuma voiam sa iau Lagosa. Credeti ca m ar ajuta in afectiunile mele ... sau ar putea face mai rau ? Pot combina Lagosa cu Lipantil ul ... ? si sub ce forma ? Va multumesc anticipat. !

Raspunsuri (1)

Membruraducalin49

acum 9 ani

Citește pe net despre produsele *** .Sunt foarte bune sunt produse la noi in tara si sunt naturale .Citește sa vezi ce rezultate au avut cei ce le au folosit (***) .Doamne ajuta !