Monocite scazute?

Boli ale sangelui Anemie Sangerare Crioglobulinemia Transfuzia sangvina Hemoglobinopatie Leucocitoza Limfocitopenia Limfom Tulburari mieloproliferative Leucemie Pancitopenie Deficit de proteina c Deficit de proteina s Aplazia pura a celulelor rosii
+12
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1496820564 cu 6 ani in urma.

Buna ziua. Am tot cautat pe "atotstiutorul net" dar gasesc articole despre monocite crescute. Eu am avut mereu si am inca, prea putine monocite. Care poate fi cauza? Care este efectul asupra organismului? Ce drum sa urmez pentru "remediere"?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Analize-de-laborator/analize-hematologice-hematocrit-formula-leucocitara-timp-de-coagulare-an_1275