maini si picioare reci

Boli ale sangelui

Postata de Deea2012 cu 10 ani in urma.

Indiferent daca este cald sau rece afara, eu am mainile si picioarele reci. De la incheietura minii pana in varful degetelor toata partea este rece, de la glezna piciorului pana la varful degetelor la fel ca si la maini. Din ce cauza? Chiar daca ma imbrac sau iau manusi iarna, eu tot rece sunt la maini si la picioare, iar vara transpir foarte mult dar sunt rece.

Raspunsuri (4)

Deea2012

acum 10 ani

Am uitat sa mentionez ceva: uneori am si frisoane.

paiu mihaela

acum 7 ani

fie ca e rece afara ,fie ca e cald am frisoane de frig si valuri de caldura ,iar miinile si picioarele imi sunt reci ,si e o transpiratie excesiva ,iar dupa 5 minute de la baie transpir din nou si sunt foarte ude hainele de pe mine

paiu mihaela

acum 7 ani

am inceput sa uit lucruri

ala bala

acum 10 ani

Circulatie periferica p***a.