Limfocite crescute ?

Boli ale sangelui

Postata de MembruDesktop1590677648 cu 3 ani in urma.

analizelor ), sufăr de migrene /nevralgii occipitale (nu am tratament pentru ele), iar în ultimul timp s-au umflat niste noduli, cred eu, la gat . Ei se umfla și se dezumfla ,periodic . Îmi este frica sa nu fie ceva legat de ganglioni . Menționez că am 22 ani.
Mulțumesc .

Raspunsuri (1)

MembruDesktop1590677648

acum 3 ani

Am uitat sa precizez că am și o candidoza bucala . Nu știu, poate și asta influenta rezultatul analizelor....