hemoleucograma

Boli ale sangelui

Postata de adi1234 cu 12 ani in urma.

revin cu o campletare si anume sideremia care ciudat este 150 eu deobicei ac***a-o mica 35-60

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,
este posibil sa aveti o usoara anemie din analizele pe care le descrieti in mailul precedent, desi daca se ia in calcul si eroarea aparaturii, se poate considera ca analizele sunt in interval normal. pentru mai multe detalii, trebuiesc facute mai multe analize si investigatii.cum de ati ajuns sa faceti analizele de sange? aveti vreo simptomatologie? mai aveti si alte boli? urmati vreun tratament anume?
ati facut doar aceste analize pe care ni le-ati scris, sau fac parte dintr-un set mai mare de analize?

va urez o seara buna