cum se manifesta hepatita b??????

Boli ale sangelui

Postata de ina.perla cu 13 ani in urma.

cum se manifesta hepatita b?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

In general nicicum. Doar daca avanseaza se manifesta. Se depisteaza printr-un test simplu. Cautati mai multe informatii pe net.

Gabi

acum 13 ani

Pentru detalii puteti intra pe www.gabrielahripcaru.mycali.biz.

roxana

acum 13 ani

decat sa se menafiste,mai bine preventie,iti recomand arginina,un produs deosebit,de cea mai buna calitate doar pe www.arginina.ro