Cine poate sa-mi dea un sfat!

Boli ale sangelui

Postata de ChimoDaniel cu 11 ani in urma.

Salut ... am 15 ani si dupa un control am fost diagnosticat . cu reumatism articular croinic .. am facut 3 saptamanai de moldamin dar parca mai rau se intampla ...urinez foarte dess..durererile de incheieturi si articulatii sau accentuat si cate o data apar tot felu de probleme...! Ce ar trebui sa fac???

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este indicat sa fiti reevaluat pentru stabilirea unui tratament adecvat. Daca nu sunteti multumit , puteti cere o a doua opinie. Moldaminul nu amelioreaza durerea articulara.

andrei

acum 11 ani

mergi si fati un test de aslo
ca si io am avut la fel ca tine si am avut o boala in maduva oaselor