buna seara

Boli ale sangelui

Postata de gcostin cu 12 ani in urma.

buna seara ...as vrea sa va adresez o intrbare.de cateva luni de zile am inteles ca nu se mai gaseste in farmacii leukeran..tatal meu are ffff mare nevoie de ele pt ca altfel ar trebui sa faca citostatice..as vrea va rog cine stie de unde se pot procura sau daca exista un inlocuitor..va multumesc

Raspunsuri (3)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

comunicati medicului curant aceasta situatie. Leukeran contine Chlorambucilum 2mg.

gcostin

acum 12 ani

medicul mi-a spus ca nu se mai gasesc pe piata romaneasca de 3 luni.totusi cineva mi-a spus ca se mai gasesc.rog daca stie cineva sa imi spuna si mie

florentina dobre

acum 11 ani

Cautati in Bulgaria sau in Ungaria cu retea din Romania.
Va doresc succes.