Bună ziua?

Boli ale sangelui

Postata de Estera cu un an in urma.

Bună ziua de trei zile mi sa umflat în partea stânga a gatului am dureri îngrozitoare plus ca și măseaua de partea de jos ma doare și durerea e insuportabila am luat amoxacilina p pentru ca măseaua îmi este stricată și de dureri am început sa iau analgex nu pot deschide gura cum trebuie nu pot manca din cauza asta și beau doar lichide nu știu ce tratament sa mai iau sa îmi treacă dați-mi un sfat va rog ca simt ca o iau razna de atâta dureri

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Profilaxia-in-stomatologie/cum-poate-fi-ameliorata-durerea-de-dinti_8865