anemie severa?

Boli ale sangelui

Postata de nicoleta646 cu 13 ani in urma.

Buna ziua

De curand mi-am facut niste analize medicale care ma ingrijoreaza, cum medicul meu de familie este plecat momentan nu stiu ce sa fac. Valorile care ma ingrijoreaza sunt urmatoarele:calciu 8,30 mg/dl; calciu ionic 3,48; RBC 4,32; HGB 13.4, HCT 39.6, varta mea este de 43 ani. va multumesc mult

Raspunsuri (1)

Sari

acum 13 ani

Daca doresti sa afli exact care sunt rezultatele analizelor, poti cauta pe Google, si vei gasi care trebuie sa fie valorile normale si care sunt problemele care se pot ivi.Vei gasi si solutii si tratamente,pana vine doctorita din concediu.Daca vrei, incearca si remedii naturiste, si te vei simti foarte bine.Mai ales ca acum gasesti pe piata multe produse care te pot ajuta, Fagure, catina, miere proaspata,plante medicinale sa-ti faci ceaiuri pentru iarna.
Bafta