analiza

Boli ale sangelui

Postata de mada82 cu 10 ani in urma.

Buna ziua as dori sa stiu si eu ce este si ce tratament se ia pt aceste analize:volum trombocitar 11,9,indice de distributie trombocitara 19.8 si anticorpi helicnobacter pylori screening sunt pozitivi, as dori un raspuns urgent ,va multumesc

Raspunsuri (2)

Sonia Mihail

acum 10 ani

Iti recomand tratamentul Hulda Clark pentru detoxifiere si deparazitare. (cel cu tinctura de nuca neagra, capsule de pelin si capsule de cuisoare). Este eficient in problema pe care o aveti dumneavoastra. Sanatate!

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Nu este nevoie de tratament. Pentru confirmarea infectiei acuta cu Helicobacter este indicat sa determinati antigenul din materiile fecale; in cazul in care este prezent,se indica tratament antiobiotic. Prezenta ac anti Helicobacter nu au indicatie de tratament.