ANALIZA DE SANGE

Boli ale sangelui

Postata de maria1278 cu 12 ani in urma.

buna ziua ma numesc maria va rog mult de tot datimi un raspuns ugrent daca se poate sunt foarte ingrijorata,mi-am facut niste analize ca nu ma simteam prea bine si mia esit neutrofile:42,20,,hemoglobina eritrocitara medie 32,08 si latimea disrtb.eritrocitare 10,75 explicatimi va rog ce inseamna VA MULTUMESC DIN INIMA

Raspunsuri (1)

maria1278

acum 12 ani

SI AS DORI DACA SE POATE SAMI TRIMITETI RASPUNSUL PE ADRESA MEA [email protected]