Am fost operat de varicocel acum o lună ?

Boala lyme neurologica

Postata de Burlacu Petru cu un an in urma.

Buna seara am fost operat de varicocela la testicolul stâng acum o lună și 2 săptămâni mă mai ustura și mă mai doare puțin nu tare
Și mi se mai umfla puțin și e testicolul mărit și chistul e mărit și tare nustiu me teamă să nu am alte probleme la testicol va rog frumos îmi puteți da un sfat

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/varicocelul-afectiunea-testiculara-ce-poate-cauza-infertilitate_16680