Bubițe albe pe ,penis . Ce tratament sa iau?

Boala inflamatorie pelvina

Postata de Utilizator11535794159 cu 5 ani in urma.

Bună ziua . Am o problema ,am 20 de ani și de vreo 2 luni mi-au ieșit pe ,penis niște bubițe albe nu pe capul penisului ci pe piele ,nu dor, nu mă ,mănâncă ,nu se sparg nu iese nici un fel de lichid din ele . Am avut contact sexual neprotejat cu prietena mea . Suntem impreuna de un an si facem neprotejat de 10 luni dar nu mi s-a mai intamplat niciodata , bubițele sunt tari la atingere . Ce ar putea fi ?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/simptome-de-candida-la-barbati_11317