BBoala Behcet? Un medic care sa cunoasca aceasta boala?

Boala behcet

Postata de Utilizator11580321550 cu 4 ani in urma.

seara , sotul meu sufera de o boala imunitara rara Behcet se numeste . De 6 ani de cand am descBunaoperit aceasta boala a fost urmarit de un specialist in Italia ( pentru ca locuiam acolo). Acum ne-am mutat in Romania definitiv si nu reusim sa gasim un doctor care sa cunoasca acesta boala . Noi locuim in Suceava dar am cautat si pe la Iasi si nu reusim sa gasim un doctor care a auzit de aceasta boala . Va multumim pentru eventualele sfaturi

Raspunsuri (1)

Utilizator11585058890

acum 4 ani

Dr Damian in Cluj. Doar ca pe perioada starii de urgenta, nu consulta.