vreau sa stiu

Avortul

Postata de Maddutza.N cu 11 ani in urma.

buna ziua am si eu o intrebare o femie daca face doua avorturi fara sa aive vre o nastere este posibil sa nu mai ramana insarcinata niciodata? am o verisoara care a facut o intrerupere de sarcina la 18 ani deoarece era prea mica sa devina mama si a ramas fara sa vrea iar acum dupa un an a rama din nou este in a8a saptamana si ar vrea sa faca intrerupere din nou eu nu ii sugerez deloc asa ceva eu sunt contra avorturilor dar totusi vreau sa stiu neaparat daca este adevarat ca nu va mai putea ramane niciodata daca face si a doua intrerupere astept raspunsuri multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

krista30

acum 10 ani

Cunosc persoane care dupa un avort facut in tinerete ,nu au mai putut face copii niciodata.Acum regreta enorm,asa ca verisoara sa se mai gandeasca la ce hotarare o sa ia.