sex neprotejat

Avortul

Postata de elysaa cu 8 ani in urma.

Buna.. am facut un avort pe 18 ianuarie ..sarcina fiind de 7 saptamani .. vreau sa stiu daca am ramas insarcinata..am facut sex neprotejat fara ejaculare in mine pe 12 februarie .. este posibil sa raman ? :( va rog .. cine e in situatia mea sau stie sa imi dea un raspuns

Raspunsuri (1)

delegeanu.simona

acum 8 ani

Eu sincer iti recomand sa mergi la un consult ginecologic.Eu merg la cabinetul domnului doctor Silviu Istoc si sunt foarte multumita.Dansul are multa rabdare cu pacientii si nu este genul care sa te dea afara din cabinet si sa te trateze superficial pentru ca mai are si alti pacienti.Multa sanatate!