Va Rog

Avortul

Postata de glister cu 12 ani in urma.

Buna Ziua Am facut sex cu prietena de 8 zile in prima zi ea zicea ca am ejaculat iam cumparat pilula a luat pastilele cum trebuie da''r dupa dupa 5-6 zile ia venit o pata maro pe chilot ciclu trebuie sa ii vina acum in 25 Feb a trecut 2 zile am mai avut contact sexual de 1 min si azi cand a mers sa faca treaba mica iarasi ia venit o pata maro de la ce poate fi ?Va multumesc mult

Raspunsuri (2)

Alex

acum 12 ani

Nimeni cu nici un raspuns ?

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Daca dupa adminstrarea contraceptivului de urgenta (pilula de a doua zi) menstra intarzie cu o saptamana, este necesar un consult medical. Acesta poate determina tulburari ale ciclului menstrual. Modificarea aspectului secretiilor vaginale(culoare, miros) poate indica o infectie genitala.