Va rog, un raspuns..

Avortul

Postata de MembruMobileApp308697 cu 7 ani in urma.

Buna seara. Nu stiu cu ce sa incep. In primul rand as vrea sa nu fiu judecata pentru ceea ce s-a intamplat. In urma cu 4 saptamani am optat pentru intrerupere de sarcina de 6 saptamani. Dupa 2 saptamani de la intrerupere, am intretinut relatii sexuale cu sotul meu. Dupa 1 saptamana am facut un test de sarcina care a iesit negativ iar astazi, la inca o saptamana am mai facut un test de sarcina iar raspunsul este la fel, negativ. Totusi menstruatia nu a aparut inca si sunt ingrijorata.Vreau sa mentionez ca am un baietel de 4 anisori, noi ne mai dorim inca un copilas dar momentul nu este acum. Va rog mult, poate puteti sa ma ajuta cu un raspuns sau poate a mai trecut cineva prin asta si stie. Multumesc!

Raspunsuri (1)

Glenn

acum 7 ani

Ai nevoie de un împrumut de afaceri? Noi oferim împrumuturi de afaceri cu o rată foarte minimă anuală a dobânzii la nivelul de 3%, de la 1 an la 30 de ani, perioadă de o durată de rambursare către toate părțile lumii. Ne da împrumuturi de la 5,000.00 € la 20 de milioane de dolari Statelor Unite. De asemenea, vom da credite pentru afaceri persoanelor fizice si companiilor, le-am da credite pentru a începe o afacere sau pentru a îmbunătăți afacerile lor, la o rată de 3%. Noi vă putem împrumuta până la 20 de milioane €. Pentru a obține mai multe informații, e-mail: [email protected]