Va rog ma ajutati???

Avortul

Postata de MembruMobileApp1503441971 cu 6 ani in urma.

Zilele trecute miam facut un test de sarcina barza ultra sensibil ca imi intatziase 3 zile si mia iesit o linie de control plina si una care se vede foarte putin..am fost la mare si cum am luat contact cu apa am inceput sa sangerez dar mentionez ca doar cand intram in apa.de la ultimul ciclu a trecut 5 sapt si 4 zile si nu stiu ce ar putea fi

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006

MembruMobileApp1504191811

acum 6 ani

Buna ....mai da vreo 2, 3 teste de la firme diferite daca tot așa iese este sarcina . Din exeprienta îți spun că a doua linie f slabă înseamnă că sarcina este f mică și încă hormonul hcg nu apare foarte pronuntat in urina .