urmatoarea menstruatie?

Avortul

Postata de Simona P178404 cu 13 ani in urma.

Buna Ziua

Pe 23 august suspectez ca am av un avort menstrual. Din pacate doctorul nu a putut sa ma lamureasca daca intr adevar am f insarcinata sau nu.

Problema este ca nici pana azi nu mi a venit menstruatia. Am fost la doctor si nu sunt insarcinata. MI s a dat trimitere la ecografie.

Eu consider ca am f insarcinata deoarece chiar cu o zi inainte sa mi se intample nenorocirea am facut un test de sarcina si a 2 liniuta era ff putin vizibila. zllele acestea am facut 2 teste de sarcina unde s a vazut clar numai o liniuta.

De ce nu mi mai vine menstruatia????

Multumesc!

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Numai un medic, dupa analize amanuntite, iti va putea raspunde la aceasta intrebare.

mirella_soryn

acum 13 ani

buna si eu am pierdut sarcina pe 23august,ce p***ancidenta,si mia venit pe 25 noaptea si am avut foarte mult ar fi bn sa te duci la medic

Simona P178404

acum 13 ani

o sa merg maine la o ecografie transv...oricum pana in ziua de azi nu mi a mai venit. Mi se pare ff ciudat..stiu ca am un chist de vreo 2 3 cm pe ovarul drept..dar chiar si asa mereu mi a venit menstruatia :(