Sunt insarcinata?

Avortul

Postata de MembruMobileApp1516205455 cu 6 ani in urma.

Din păcate acum o săptămână și jumatate am suferit un avort spontan ,aveam 5 sapatamani,am fost la ecograf după 2 zile și mi s-a spus că nu am sarcina in uter însă în continuare am grețuri , sunt sensibila la mirosuri și sunt foarte emotiva.cu 6 zile in urma am avut contact neprotejat cu iubitul meu.sunt șanse să fiu însărcinată?

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1516205455

acum 6 ani

Jumătate* , cu 6 zile înainte să aibă loc avortul spontan,nu m-am exprimat corect

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Avortul/avortul-spontan-pierderea-spontana-a-sarcinii_1051