Sunt insarcinata?

Avortul

Postata de Ccarmen cu 10 ani in urma.

Am avut contact sexual protejat, dar prezervativul a alunecat. Menstruatia trebuia sa imi vina ieri, dar inca nu a aparut. E posibil sa fiu insarcinata?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este prea devreme pentru aceasta suspiciune, ac***a in vedere ca ciclul menstrual poate varia intre 21 si 35 de zile. Efectuati un test de sarcina peste cateva zile si consultati medicul ginecolog.

Carmen

acum 10 ani

Multumesc mult!