Spitale de stat unde pot face avort in bucuresti

Avortul

Postata de Marianei cu 9 ani in urma.

Buna , vreau si ei va rog sa imi Spune-ți un spital si un medic bun , vreau sa fac avort in bucuresti , si cât costa va rog este urgent?????

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 9 ani

Daca copilul este bolnav de vreo boala grava, atunci poti face avort, dar daca e perfect sanatos, iar tu vrei doar sa faci avort pentru ca nu e momentul sa faci un copil, eu zic sa te mai gandesti.Avortul e destul de riscant, plus ca exista sanse sa numai poti face copii pe viitor.Acum tu decizi, insa nu cunosc clinici, insa cred ca la toate se poate face avort.Incearca sa gasesti un medic mai bun, care sa nu te neglizeze, e totusi o procedura riscanta.Dar totusi ar fi bine sa te mai gandesti...

Marina cristache

acum 10 luni

Pot sa eu medicamente pentru avort cu certificatul meu de naștere