Sarcina?

Avortul

Postata de Utilizator11534633547 cu 5 ani in urma.

Am nascut pe 14 aprilie, am avut 2 saptamani de ciclu, dupa care pauza 2 saptamani, apoi mi-a venit iar cateva zile, pe 18 iulie am avut iar ciclu, acum trebuie sa mi vina pe 15 august, dar mi-a intarziat 4 zile. in data de 1 august am avut raport cu sotul neprotejat. tin sa mentionez ca alaptez, este posibil sa fiu insarcinata sau nu am ciclu regulat dupa sarcina? astept raspuns. multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006