sarcina

Avortul

Postata de oana_damin cu 9 ani in urma.

As vrea si eu un sfatin legatura cu problema mea va rog,am o intarziere de menstruatie de 2 saptamani si un test slab pozitiv,in momentul de fata am 2 copilasi mici si as vrea sa stiu in ce masura m-ar ajuta uleiul de ricin pentru a se instala menstruatia.

Raspunsuri (1)

oana_damin

acum 9 ani

baieteii au 9 luni,nascuti prin cezariana si nu am pe cine sa rog sa stea cu ei pentru a merge la medic