SARCINA

Avortul

Postata de dondy cu 11 ani in urma.

ECOGRAF LA UN CABINET PARTICULAR . SARCINA DE 15 SAPTAMINI SI 4 ZILE .
AM FACUT AVORT LA CERERE IN SPITAL . TREBUIE SA ANUNT CABINETUL PARTICULAR CA AM FACUT AVORT? APARE INREGISTRATA UNDEVA SARCINA DE LA CABINETUL PARTICULAR ? ESTE CONFIDENTIAL CONTROLUL EFECTUAT?

Raspunsuri (9)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Controlul efectuat este confidential. In general, informatiile din cadrul consultului medical nu se dezvaluie ( drept al pacientului) .

saby

acum 11 ani

am 17 saptamni sarcina si nu imi doresc acest copil k nu am nici o posibilitata deal creste,pot sa fac un avort acum sau e prea tarziu???????

anca

acum 11 ani

hei ai reusit ceva? si eu sunt in 16 saptamani si vrea sa fac avort . te rog anunta-ma. idul meu e ancaa.atomei dami add si mai tinem legatura

membru223231

acum 11 ani

vedeti ca daca ai bani in ziua de azi totul se rezolva.eu personal la 5 luni si jumatate ale copilului de fapt atunci a aflat mama,a mers cu mine sa vada daca se mai poate face ceva si i au cerut 500 de euro si se rezolva,niste nenorociti de doctori aceia la care eu am fost caci eu nu aveam de gand sa avortez asa ca 0 bani de la mine ,ar fi vrut 500 de euro iar eu puteam sa mor sau copii sa nu mai fac

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Avortul legal este permis pana la varsta gestationala de 14 saptamani.

geany

acum 11 ani

hey ai mai reusit sa fc cva cu avortul?id meu e [email protected] te rog sa imi rasp

anitaa

acum 10 ani

ancaa ai reusit sa faci ceva?

krista30

acum 10 ani

Fereasca Dumnezeu........Dar nu ati avut timp pana in 12 sapt?Cum sa va ganditi la asa ceva?

krista30

acum 10 ani

Fereasca Dumnezeu........Dar nu ati avut timp pana in 12 sapt?Cum sa va ganditi la asa ceva?