sarcina

Avortul

Postata de tutti.frutti cu 12 ani in urma.

sunt in a doua saptamana de sarcina, ce trebuie sa fac? nu-mi doresc sarcina

Raspunsuri (2)

victoras

acum 12 ani

Imi pare rau,nu inteleg intrebarea!!! Cum adica "ce trebuie sa fac?"Mai ales daca nu iti doresti sarcina??!!!Iti faci programare la un medic ginecolog pt. itrarupere de sarcina!!!!

Medic SfatulMedicului

acum 12 ani

Este recomandat sa efectuati un consult de specialitate- ginecologic.