sarcina

Avortul

Postata de ivanmarianmihaela cu 12 ani in urma.

am fk 2 avorturi ak 4 ani intr_un sing an la diferenta de 8 luni dupa aceea am dorit sa raman iar si nu sa mai putut sa duc sarcina am fk avort spontan pe 3 feb luna aceeasta mai pot avea copii va rog sami rasp

Raspunsuri (1)

alina_me

acum 12 ani

eu cred ca da.mergi la ginecolog sau incearca tratamente naturiste.cunosc pe cineva in situatie mai grava ca tn si are bebe.poti lua si acid folic.cik e f bun