Sarcina

Avortul

Postata de Babyme cu 12 ani in urma.

Buna ziua! in mai 2010 am facut intrerupere de sarcina. In ziua respectiva nu am avut decat durerile normale sa spunem asa..in schim a doau zi am avut dureri groaznice in partea de jos a burtii, nu ma puteam aseza, ba chiar seara am facut si putina febra. cu pastile mia trecut. Problema cea mai mare este ca din luna octombrie imi doresc un bebe si nu am mai ramas insarcinata . Am un ciclu neregulat( 33 zile , 40, 45). Am ceva, unde ar trebui sa ma duc. Va multumesc.

Raspunsuri (2)

NIKI

acum 12 ani

Buna ziua! Ciclu neregulat este o problema care trebue tratata , parerea mea e ca trebue sa mergi la ginecolog cat mai curand posibil. Eu am avut aceeasi problema si atunci cand am mers la medic mi-a zi ca am probleme cu uterul si ca trebue urmat tratament medicamentos pentru a determina si perioada de ciclu la normalitate si anume 28 de zile.

Babyme

acum 12 ani

multumesc...