sarcina si avort

Avortul

Postata de sfatu medicului cu 11 ani in urma.

buna sant ansarcinata an 6 saptamani si de 2 sap sangerez an fiecare zi tinand cont ca am fibrom uterin de 7 cm ce ar putea sa fie e o amenintare de avort sau din cauza de la fibrom sangerez am facut si putina febra nu am dureri va multumesc

Raspunsuri (1)

daniela

acum 10 ani

Sfatul meu este sa mergi la un medic specialist. nelinistea si indoiala nu iti fac bine.