RH

Avortul

Postata de Mihai2108744 cu 10 ani in urma.

Am Rh negativ si sunt la a 5 a sarcina. Primii patru cpii sunt perfect sanatosi . Ce risc exista

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 10 ani

Daca barbatul are Rh negativ, nu este nicio problema pentru mama si copil, indiferent de Rh-ul acesteia. Daca esti femeie [ nu se prea intelege ] cu Rh negativ si nu au fost probleme pana acum, probabil ca sotul are si el Rh -ul negativ.