rh negativ

Avortul

Postata de rosia cu 12 ani in urma.

BUNA SEARA NUMELE ESTE FLORINA SI AM 28 DE ANI SI AS DORI TAE MULT DACA SE POATE SA RAMIN INSARCINATA ADUCIND PE LUME UN COPILAS SANATOS IN URMA CELOR INTIMPLATE.AM RH NEGATIV ,GRUPA AB4,SOTUL RH POZITIV GRUPA A2,PRIMA SRCINA AM NASCUT A FOST O NASTERE PREMATURA COPILUL AVIND SI MALFORMATI CARE DIN PACATE NU A TRAIT.IAR A DOUA SRCINA A DECURS BINE PINA LA TERMEN REZULTIND UN BAIETEL SANATOS.IAR DUPA BAIAT AM FACUT 4 INTRERUPERI DE SARCINA LA CERERE DE TEAMA RH NEGATIV PE CARE IL AM ,CHIAR LA DOUA DINTRE INTRERUPERI VROIAM SA PASTREZ UNA DAR SINGERAM SI AM FACU AVORT.ACUM MIAS DORI TARE MULT DACA SE POATE ADUCE PE LUME UN COPILAS.MENTIONEZ CA NU MISA ADIMINISTRAT NICI UN VACIN.ASTEPT UN RASPUNS VA ROG.AM MAI SCRIS DA NU PREA MA LAMURIT NIMENI AS DORI TARE MULT DACA SE POATE SAMI RASPUNDA UN MEDIC.VA MULTUMES.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Daca doriti sa va raspunda un medic, MERGETI la unul! nu va va da nimeni un raspuns concret pe internet.

rosia

acum 12 ani

dar de ce raspunzu numai dumneata?ESTI CUMVA MEDIC