rh negativ

Avortul

Postata de rosia cu 12 ani in urma.

buna seara st florina am 28 de ani si am rh negativ AB4 sotul are rh pozitiv A2am un copil in virsta de 10 ani si as dori tare mult daca se poate aduce pe lume un copilas tinind cont ca prima sarcina am nact-o nefind la termen eram in luna a 8a avind copilul si malformati care nu mia trait care din fericire a doua sarcina a decurs bine pina la nastere ,mentionez ca dupa a doua sarcina am facut 4 intreruperi de sarcina de teama rh-asului pe care il am iar acum va rog frumos sami dati si mie un raspuns daca se mai poate face ceva si mentionez ca nu misa facu nici un vaccin nici dupa cele 2 sarcini nici dupa intreruperi astept raspunsul Dumneavoastra va rog.

Raspunsuri (1)

IORGU IONEL C TIN

acum 10 ani

BUNA FLORINA ITI DORESC UN AN NOU SI MULTE BUCURI DACA VREI SA MA SUNI ASTA ESTE NR 0720808507