Pt un avort 13 saptamani?

Avortul

Postata de Utilizator11702416651 cu 4 luni in urma.

Unde se găsesc spitale pt avort in București fara banii

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 4 luni

Buna ziua,

In Bucuresti, exista mai multe spitale si clinici care ofera servicii de avort in primele 13 saptamani de sarcina, inclusiv gratuit sau la costuri reduse pentru persoanele cu venituri reduse sau fara posibilitati financiare.

Pentru a gasi optiunile exacte si pentru a afla mai multe detalii, este recomandat sa sunati la aceste institutii si sa solicitati informatii despre disponibilitate, programare si cerinte financiare.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/recuperare-medicala

Articole recomandate
sfatulmedicului.ro/Avortul/avortul-provocat-pierderea-provocata-a-sarcinii_1050
sfatulmedicului.ro/Avortul/avortul-medicamentos-pregatire-riscuri-si-efecte-adverse_17449

Dalia

acum 4 luni

Buna! poate ar fi bine sa te mai gandesti inainte de un pas atat de radical...se spune pe buna dreptate ca orice copil vine cu painea lui sub brate. Dzeu nu lasa nimic intamplator, cu atat mai putin aparitia unui suflet. Exista centre de sustinere a femeilor insarcinate, centrul Roua sau LifeCall. Merita o incercare inainte de un pas pe care il poti regreta toata viata.
adresa_web_filtrata /