Protejata dupa avort cu anticonceptionale?

Avortul

Postata de Utilizator11602415184 cu 3 ani in urma.

Buna ziua! Pe data de 25.09 am facut intrerupere de sarcina, am inceput sa iau anticonceptionalele Karissa din prima zi. Am fost protejata in primele 7 zile? Tin sa mentionez ca am avut contact sexual neprotejat fara ejaculare inauntru a 10 a zi pe data de 04 septembrie. Le-am luat in fiecare seara la aceeasi ora.

Raspunsuri (1)

Anonim199999990

acum un an

Buna! Sunt curioasa de raspuns, deoarece sunt in aceeasi situatie