Nu mai stiu ce sa fac, ajutati''ma va rog!

Avortul

Postata de Titi Titi 26 cu 9 ani in urma.

As vrea sa iau si eu pastila pt intrerupere sarcinii, singura problema e ca eu de doua ori am fost insarcinata si am pierdut sarcina de fiecare data. ( si am vrut so
pastrez dar cu tratamente cu de toate , nu am reusit ) Acum am ramas din nou insarcinata iar acum eu nu imi doresc copilu din pacate o venit intr''un moment in tocmai nu convenabil... :( Dupa ce as lua pastila ar trebui sa ma duc la un medic sa ma curete si el? Ajutati''ma va rog ca sunt foarte disperata ... :( Va rog sa imi raspunde''ti ca numai stiu ce sa fac, sunt placata din tara mea la munca in strainatate si nu am cu cine sa imi vorbec problema si sa cer sfat! :(

Raspunsuri (6)

ema

acum 8 ani

Trebuie oricum mers la un control sa ti spuna dr ce trebuie. Dar, daca o sa vrei copii adevarat, te hotarasti si vrei sa vii in Romania, trebuie sa l cauti pe prof dr VASILE VALERICA HORHOIANU de la SPITALUL UNIVERSITAR BUCURESTI - EROILOR, suub.ro, etaj 5, A2 - aripa 2 e hol lateral, dimineata la 8 la cabinetul de consultatii interdisciplinare de pe A2, se stie pe sectie.

stanciu adrian

acum 8 ani

Daca vrei sa ai in viata copii, profita de fiecare ocazie oricat de greu ar fi. Oricum parerea mea e ca avortul e o crima, fatul fiind persoana. Nu avorta draga mea. Si sotia mea e insarcinata in 4 luni. Cu drag, Adrian.

stanciu adrian

acum 8 ani

Daca vrei sa ai in viata copii, profita de fiecare ocazie oricat de greu ar fi. Oricum parerea mea e ca avortul e o crima, fatul fiind persoana. Nu avorta draga mea. Si sotia mea e insarcinata in 4 luni. Cu drag, Adrian.

stanciu adrian

acum 8 ani

Daca vrei sa ai in viata copii, profita de fiecare ocazie oricat de greu ar fi. Oricum parerea mea e ca avortul e o crima, fatul fiind persoana. Nu avorta draga mea. Si sotia mea e insarcinata in 4 luni. Cu drag, Adrian.

stanciu adrian

acum 8 ani

Daca vrei sa ai in viata copii, profita de fiecare ocazie oricat de greu ar fi. Oricum parerea mea e ca avortul e o crima, fatul fiind persoana. Nu avorta draga mea. Si sotia mea e insarcinata in 4 luni. Cu drag, Adrian.

stanciu adrian

acum 8 ani

Daca vrei sa ai in viata copii, profita de fiecare ocazie oricat de greu ar fi. Oricum parerea mea e ca avortul e o crima, fatul fiind persoana. Nu avorta draga mea. Si sotia mea e insarcinata in 4 luni. Cu drag, Adrian.