Întrerupere de sarcina

Avortul

Postata de Mylady2015 cu 8 ani in urma.

Buna ziua, sunt mama de gemeni, am născut prin cezariana acum 7 luni, si acum 3 zile am facut un test de sarcina si a iesit pozitiv , sarcina este de 4 saptamâni , am intrebat la o clinica renumita si mi sa spus ca nu pot lua aceea tableta care întrerupe sarcina, pana sa aflu k sunt însărcinată am luat si fel de fel de medicamente , si fătul sigur ar avea probleme , întrebarea este daca am născut prin cezariana acum 7 luni este imposibil de a avea o întrerupere de sarcina ? Va multumesc !

Raspunsuri (1)

Carmen

acum 8 ani

Tu esti sanatoasa? Daca vrei sa-ti omori un copil, omoara-l pe unul din gemeni. Eee, cum e? Cel din pantece nu e tot al tau?