negativ a sarcini

Avortul

Postata de MembruMobileApp150330210425904 cu 8 ani in urma.

As dori și eu un răspuns am rămas însărcinată acum câteva luni bune și am pierdut la o luna mia zis ca de la fumat leam întrerupt dintro dată și organismul deja misa învățat și tot încerc de cv timp sa rămân și nu pot as dori și eu un raspus sunt forte disperata

Raspunsuri (2)

Bianca

acum 8 ani

Buna... citeste pe net despre testul de ovulatie sau fa pe net testu ca sa sti cand esti la ovulatie ca sa te pui pe treaba.Iti doresc multa bafta si un copil sanatos

ema

acum 8 ani

Daca ai avut probleme cu fumat...etc, poti sa treci intai pe la CENTRUL NATIONAL DE MEDICINA ALTERNATIVA si complementara soseaua PANDURI sct 5 gasesti pe google. Dupa aceea, ca sa te lamuresti cu sarcina du te neaparat la prof dr VASILE VALERICA HORHOIANU pe sectia ginecologie etaj 5 SPITALUL UNIVERSITAR BUCURESTI sector 5, la EROILOR. Cu trimitere de la medicul de familie. Dimineata sa fii la spital pe la 7, sa fii pe la 7,30 pe sectie, intrebi care e A2 - aripa 2 e un hol lateral si acolo intrebi asistentele care e cabinetul de consultatii interdisciplinare - pe peretele de pe partea stanga a lui A2, acolo la 8 da consultatii prof HORHOIANU, sa faci exact ce spune ca da soolutii clare si explica frumos.