microgynon21 sunt un anticonceptional sigur dupa avort

Avortul

Postata de inaaaa cu 11 ani in urma.

am facut avort si am luat microgynon din seara dupa operatie si doresc sa stiu dupa cat timp imi va veni ciclul si daca iau microgynon 21 trebuie sa folosesc si alte metode contraceptive cum ar fi prezervative?

Raspunsuri (1)

elena

acum 11 ani

o sa iti vina dupa ce termini folia.mai exact dupa 3 zile de cand ai terminat folia.sanatate