menstruatia dupa avort

Avortul

Postata de Gabriela1072465 cu 13 ani in urma.

Buna ziua,sunt Gabi,38 ani,1 nastere cu cezariana si 2 avorturi.Ultimul pe 10 febr.2011(sarcina oprita din evolutie in urma administrarii tardive a Postinoor-ului).Menstruatia nu a revenit nici pana acum si sunt doua luni de zile.Stari usoare de rau,balonare,sani durerosi,senzatie de durere jos,ce poate fi???Multumesc!

Raspunsuri (2)

nsanyi23

acum 13 ani

Ar trebui sa mergi inapoi la medic fiica mea a facut avort, dar dupa 6 saptamani a venit ciclul

Iuli

acum 13 ani

Este necesar sa mergeti inapoi la ginecolog cat de repede. Sper ca v-ati protejat dupa avort, altfel poate fi vorba de o alta sarcina. Succes!