infectie cu klebsiella spp

Avortul

Postata de beladi cu 13 ani in urma.

Buna ziua,
Am pierdut ieri o sarcina ( s-a oprit din evolutie la 6 sapt) deoarece am o infectie cu klebsiella spp.As dorii sa stiu daca are vreo legatura cu faptul ca sunt educatoare ( am luat-o din colectivitate)?Mentionez ca de cativa ani sunt mereu bolnava ( unii doctori au spus ca am astm bronsic, altii ca bronsita asmatica) cert este ca primavara si toamna sunt mereu bolnava si iau pastile.Va rog sa-mi spuneti daca se vindeca ?( Bacteria a iesit in secretia vaginala)

Raspunsuri (3)

sanatate

acum 13 ani

ce pastile iei ?

parerea mea

acum 13 ani

Mergeti la Institutul Cantacuzino si faceti determinarea anticorpilor anti-Klebsiella pneumoniae. Nu neglijati, poate declansa suferinte grave.

beladi

acum 13 ani

Multumesc!