ginecologie

Avortul

Postata de membru233951 cu 10 ani in urma.

am facut avort acum 2 luni si am un chist si acum a 3 luna nu mai mia venit ce este?

Raspunsuri (4)

domy

acum 10 ani

un test de sarcina ai facut ????

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa consultati medicul ginecolog, singurul in masura sa va dea informatii exacte.

renata25

acum 10 ani

va rog sa imi dati si mie un raspuns.in 8 mai am pierdut o sarcina de 14 saptamani.am fost chiuretata de 2 ori.de atunci am probleme.in 8 iunie am inceput sa am scurgeri maronii ,nu abundente,ajungea un absorbant pe zi si nici ala nu se umplea.am fost la medic de o gramada de ori de atunci.am scurgeri vaginale abundente,mi s-a dat tergynan,dar tot asa a ramas scurgerea.azi in 6 iulie am avut dureri de burta,am crezut ca imi vine ciclul,dar e putin si foarte deschis la culoare,parca e mai mult apos.nu mai stiu ce sa fac la spital deja m-au vazut toti medicii ginecologi.am si o rana urata pe colul uterin.trebuie sa astept sa imi treaca menstruatia si sa fac papanicolau.

renata25

acum 10 ani

scurgerea ce o am si e abundenta e alba ,se intinde,nu are miros doar parca miroase a lapte prins