exista vreùn regim dupa avort ??

Avortul

Postata de mica r cu 13 ani in urma.

am auzit k unele alimente sun interzise o perioada dupa avort. am 3 zile de cand am facut si am auzit ca nu am voie tocaturi , condimentat, ciocolata , cafea etc. daca este corect si mai sunt si alte prodsuse scoase din uz pentru o vreme ast raspuns. si ce perioada ar trebui sa urmez acest regim ?? multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Nu cred, nu am auzit de asa ceva. Dar nu inteleg totusi de ce nu ti-ai intrebat medicul la momentul respectiv. Suna-ti ginecologul si intreaba-l.