e posibil sa fie o sarcina

Avortul

Postata de MembruMobileApp308870 cu 7 ani in urma.

Buna, am si eu o intrebare, in urma cu 2 luni jumate am trecut pintrun avort spontan, am fost la medici pentruca ma simteam rau dar raspunsu era ,, avort spuntan,, medicul mea scris un tratament cu antibiotisi dupa aceea nu mi sa mai inceput CM de 2 luni acum 3 zile in urma mea venit din nou azi mi sa terminata, dar ceea ce nu inteleg eu e ca desi nu am mai avut relatii sexuale cu prietenu de cind am aflat ca am perdut eu inca nu inteleg de ce sunt mai mereu stresata am dureri de burta si balonari am dureri de cap fregvente ma deranjeaza mirosurile de mincare si sunt obosita chear si cind nu fac nimic, am facut 2 teste si unu mea esit ca nui sigur ear celalt negativ, ajutatima varog sa inteleg ce se intimpla? Nu cred ca sunt insarcinata dar nustiu ce ar trebui sa cred

Raspunsuri (2)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 7 ani

Buna ziua , cel mai indicat este sa va vada un medic ginecolog (eventual altul ) si sa va faca o evaluare completa . Acesta va determina cauza tuturor simptomelor dumneavoastra inclusiv daca sunteti sau nu insarcinata.

Glenn

acum 7 ani

Ai nevoie de un împrumut de afaceri? Noi oferim împrumuturi de afaceri cu o rată foarte minimă anuală a dobânzii la nivelul de 3%, de la 1 an la 30 de ani, perioadă de o durată de rambursare către toate părțile lumii. Ne da împrumuturi de la 5,000.00 € la 20 de milioane de dolari Statelor Unite. De asemenea, vom da credite pentru afaceri persoanelor fizice si companiilor, le-am da credite pentru a începe o afacere sau pentru a îmbunătăți afacerile lor, la o rată de 3%. Noi vă putem împrumuta până la 20 de milioane €. Pentru a obține mai multe informații, e-mail: [email protected]