dureri dupa avort

Avortul

Postata de simona_pro cu 13 ani in urma.

Buna ziua,am facut un avort in urma cu o saptamana in urma unei sarcini oprite din evolutie in saptamana 7.Am niste scurgeri maronii,uneori si roz-galbui si dureri usoare in zona pelvina.Cat timp dupa chiuretaj e normal sa am aceste simptome?

Raspunsuri (1)

valmary

acum 13 ani

consultati doctorul care a efectuat interventia este cel mai bine pt a nu avea complicatii sau dubii