dupa avort

Avortul

Postata de maiamaya cu 12 ani in urma.

am facut avort prin aspiratie ieri , si nu mai am scurgeri , sangerari , este normal?pot aparea mai incolo?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Intrebati-va medicul.

cristina

acum 10 ani

da,mar interesa si pe mine aceasta fiindca sunt in asa situatie si eu si nustiu ce sa cred

Utilizator11578839004

acum 4 ani

Buna ziua .pe data de 6 ianuarie am facut avort prin aspirare iar de atunci nu am avut sangerari e normal ??