despre anticonceptionale

Avortul

Postata de allessia cu 13 ani in urma.

buna poate sa-mi spuna cineva ce concentratie de hormoni au anticonceptionalele Logest pt ca le-am terminat si aici in italia nu am gasit Logest si trebuie sa iau ceva asemanator,nu mai am cutia de la Logest si din aceasta cauza nu stiu ce concentratie aveau.Va multumesc

Raspunsuri (1)

Sheila

acum 13 ani

Uite aici prospectul, gasesti toate informatii: //sfatulmedicului.ro/medicamente/logest-drajeuri_8255